Viens no svarīgākajiem uzdevumiem manā ikdienas darbā ar cilvēkiem ir normalizēt attiecības ar ēdienu un padarīt uzturu par labu ikdienas sastāvdaļu - tas arī nozīmē - iemācīt nedomāt par to tik daudz. Jo ikdienā dažādu rūpju pietiek un uztraukties vēl par uzturu ir lieki. 

Pats esmu mētājies no diētas uz diētu, no uztura plāna uz uztura plānu un izmēģinājis ļoti daudz ieteikumus, līdz nonācis esmu līdz fundamentam, kurš lieliski strādā ne tikai man, bet arī maniem klientiem un to atbalsta arī jaunākie pētījumi uztura zinātnē un vadošie uztura speciālisti.

Pieredze ir lieliska lieta, pasaule ir atvērta un pārpildīta ar dažādiem ieteikumiem uzturā, tāpēc, lai to visu kategorizētu un izprastu līdz saknēm, esmu pabeidzis PRECISION NUTRITION 2. līmeņa Uztura trenera mācības un mācos GGS (Girls Gone Strong) jeb par sieviešu uzturu, lai kļūtu par izcilu treneri. 

PRECISION NUTRITION un GGS ir universitātes līmeņa kursi. Viņi dara lielisku darbu, norobežojoties no diētām un aizliegumiem uzturā, tā vietā mācot cilvēkiem saprast kas tam ir visvairāk nepieciešams. Un arī es esmu sapratis, ka svarīgi uzturā ir ielikt kārtīgus pamatus un kad tie ir ielikti, var arī nedaudz paeksperimentēt.